Kişisel ve Kurumsal Web Site Kurulumu
İhtiyacınıza özel hem kişisel blog hem de kurumsal web sitelerinizin ister WordPress yazılımı  isterseniz özel yazılımlar ile kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Tüm DNS ayarlamalarını yapıyor, gerekli modüller yüklüyor, arama motoru ayarlarını sağlıyor ve sizler için çok kısa bir sürede yayına hazır hale getiriyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Markanızın kültürüne ve değerlerine uygun ihtiyaçları belirliyor, hedef kitleniz ile buluşacağınız mecralara özel stratejiler geliştiriyoruz. Takipçilerinizi gözlemleyerek deneyimliyor, ortak iletişim dilini kullanıyoruz. Bu mecraların erişim raporlarını ve analizini size özel raporluyoruz.
E-Ticaret Danışmanlık
Anahtar teslim E-ticaret sistemlerini sizler için kuruyoruz. Taleplerinize uygun E-ticaret program ve paketlerini seçiyor, sizleri yönlendiriyor, modül ayarlamalarını yapıyoruz. Alan adı seçimini yapıyor, SSL ve Hosting alımlarını gerçekleştiriliyor ve kredi kartı entegrasyonları ile hazır halde güvenle size teslim ediyoruz.
Size Özel Yazılımlar
Hedef kitlenizi genişleten ve potansiyel müşterinize erişmenize olanak sağlayacak içerik çalışmaları sunuyoruz. Bunun için sizlere özel talepleriniz doğrultusunda Microsoft teknolojileri kullanarak özel web tabanlı yazılımlar üretiyoruz.
Intranet Projeleri
SharePoint ile ya da dilerseniz özel yazılım ile firmanıza intranet sistemini kuruyor ve yönetimini sağlıyoruz. Dilediğiniz modülleri ekliyor ve ihtiyaçlara göre analizlerini yapıyoruz. Özel talepleriniz doğrultusunda uygulamayı ihtiyaca yönelik geliştiriyoruz.